دوشنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۸
English
فارسی

گارانتی بازگشت وجه سرویس های میزبانی

خانه » گارانتی بازگشت وجه سرویس های میزبانی
همانطور که در بخش استارپلان ذکر شده، تمامی سرویس های میزبانی استارپلان (سرویس های هاست و نمایندگی هاست) پس از خرید بمدت ۷ روز گارانتی بازگشت وجه برای تست دارند* (لطفا به بخش های ستاره دار توجه کنید)

* اگر کاربر قبلاً سرویسی را گرفته و تست کرده باشد و در ۳ ماه اخیر از گارانتی بازگشت وجه برای آن سرویس یا سرویس های مشابه آن استفاده کرده باشد، درصورت استفاده مجدد از گارانتی بازگشت وجه، ۲۵% از مبلغ پرداختی (حداقل ۱۰ هزار تومان) کسرشده و مابقی برگشت داده میشود.

  • درصورتی که سرویس مشکلی فنی داشته باشد و کاربر بدلیل مشکلات فنی قصد لغو سرویس را داشته باشد هیچ هزینه ای کسر نخواهد شد و تمام مبلغ پرداختی برگشت داده میشود.
  • سرویس هایی که در طول مدت گارانتی قوانین استارپلان را رعایت نکنند و باعث دریافت شکایت یا اخطار از رجیسترار یا دیتاسنتر شوند امکان استفاده از گارانتی بازگشت وجه را ندارند.
  • برای کاربرانی که تعداد سرویس های (هاست یا نمایندگی هاست) فعال آنها ۱۵ سرویس یا بیشتر از ۱۵ سرویس باشد، (به شرطی که تاریخ خرید سرویس های فعال بیش از ۷ روز باشد یعنی زمان گارانتی بازگشت وجه آن سرویس های فعال سپری شده باشد) بخش ستاره دار اعمال نمیشود و تمام هزینه پرداختی، بدون کسر وجه برگشت داده خواهد شد.

** لطفا توجه داشته باشید دامنه قابل لغو نیست و هزینه آن طبق تعرفه ثبت دامنه از مبلغ پرداختی کسر میگردد.

 

*** لطفا توجه داشته باشید هزینه تمدید، هزینه ارتقا، هزینه پرداخت شده برای IP و هزینه پرداخت شده برای افزونه ها (مثل پهنای باند و …) و هزینه سایر خدمات مثل انتقال اطلاعات و … قابل برگشت نیست. (گارانتی بازگشت وجه فقط شامل هزینه خرید اولیه میشود)

 

**** مبلغ پرداختی به موجودی شما در طلاهاست برگشت داده میشود. پس از لغو سرویس و برگشت وجه به موجودی، در اینجا میتوانید درخواست واریز بحساب بانکی دهید: واریز موجودی به حساب بانکیتمامی حقوق این سایت متعلق به گروه طراحان استارپلان می باشد. ©